1. Bir Kaza durumunda muhakkak trafik raporu ve alkol raporu alınması zorunludur. Aksi taktirde doğacak tüm masraflardan KİRACI sorumludur.

2. KİRACI kazalarda ve araç arızalarında araca müdahaleden önce mutlaka FİRMA ’ya haber vermekle sorumludur.. FİRMA ’nın onayı olmadan kiraladığı araca yapılacak her türlü müdahalenin akabilinde doğacak hasar ve masraflar KİRACI ’ya aittir.

(Kiralama süresi bir gün 24 saat,bir hafta 7 gün ve bir ay 30 gündür.)

3. Alkollü araç kullanımından meydana gelecek tüm masraflar ve kiraladığı aracın işten kalma tazminatı KİRACI tarafından ödenir. 

(Kiralan araçla yazılı izin olmadan yurtdışına çıkarılması yasaktır.)

4. Hgs,Trafik cezaları vb. gibi kullanıcı sonucu oluşulan aksaklıklarda kiralayan ödeme yapmak zorundadır.

(Kira bedeli müşterimiz aracı teslim alırken nakit veya da kredi kartı ile yapabilir.Önceden herhangi bir ödeme yapmasına gerek bulunmamaktadır.Son güne kadar hiç bir ücret talebi olmadan rezervasyonun iptalini gerçekleştirebilir.)

5. KİRACI kiraladığı aracın anahtar ve ruhsatını araç içinde bırakmamayı taahhüt eder.

6. Aracı kiralayan haricinde ek sürücü paketi alınmamışssa 3.şahısların aracı kullanması yasaktır.Tüm yasal sorumlulukları KİRACI ‘ya aittir.

7. Emniyeti suistimal yoluyla yapılmış olan tüm zararlar kiracıya aittir.

8.Kiralanan aracın yakıt giderleri kiracıya aittir.

9. Kiracı kiraladığı aracı uzatma yada gecikme talebini muhakkak FİRMA ‘ya bildirmekle yükümlüdür. Aksi taktirde oluşacak kira kaybı bedelini ödemeyi taahhüt eder.

10. Kira süresinde oluşan tüm trafik cezaları ve oluşacak gecikme bedelleri sonradan FİRMA ‘ya gelse de ödemeyi taahhüt eder.